Author Topic: Hello! Saya orang baru!  (Read 2217 times)

cocklea

• Junior Member
  • **
    • View Profile
    • The Mother Of Crap
Hello! Saya orang baru!
« on: April 25, 2003, 01:29:47 PM »
A'kum dan apa khabar kepada sume orang kat pergh.com Saya orang baru di sini. Komik minat sikit sikit tapi sebab mahal, skarang dah kurang sikitlah komik sebab harga dah naik. So saya baru di sini jadi sila tunjuk ajar. Bye![/url]                    

angel

• Full Member
    • View Profile
    • http://
Hello! Saya orang baru!
« Reply #1 on: April 25, 2003, 02:26:08 PM »
konnichiwa! saya orang baru juga. pe khabar? i minat manga dan segala-gala tentang jepun. yyou ada apa-apa pasal komik nak bincang?                    
DREAMteam VIP Advisor
DreamTeam is currently starting our project DreamZime#2 for ComicFiesta2005. We welcome Guest artist(s), Sponsors and Collobrator. For information, please PM angel or Neo_Sidewinder. TQs!

cocklea

• Junior Member
  • **
    • View Profile
    • The Mother Of Crap
Hello! Saya orang baru!
« Reply #2 on: April 25, 2003, 02:35:49 PM »
hmmm, manga ker. Tak tau plak nak bincang yang mane ek, banyak sangat manga nih tapi yang paling minat skali adalah Sailor Moon, Paradise Kiss, Love Song, Clover, Cinderella, Juline, Wish, Chobits, Marmalade Boy, Kare Kano, Ragnarok, Angelic Layer, Magic Knigh Rayearth, Peach Girl, Pokemon (anak sedara aku punyer, tumpang baca skali  :D ), Gundam Wing, Cardcaptor Sakura, Childhood's End. Ini adalah sedikit sebanyak collection aku. Nak post sumer kat sini memang letihlah tangan.                    

Izam01

• Pro Membership
  • Senior Member
  • *
    • View Profile
    • izam
Hello! Saya orang baru!
« Reply #3 on: April 25, 2003, 02:58:47 PM »
Selamat datang (selamat la hangpa... heheheheheh :P  :h ) pada hangpa berdua... buatla mcm rumah org ye... hahahahahah :P  :P  :P

cocklea

• Junior Member
  • **
    • View Profile
    • The Mother Of Crap
Hello! Saya orang baru!
« Reply #4 on: April 25, 2003, 03:03:23 PM »
hahahahah, tak bestlah cam rumah orang, cam rumah sendri baru syiok!                    

Izam01

• Pro Membership
  • Senior Member
  • *
    • View Profile
    • izam
Hello! Saya orang baru!
« Reply #5 on: April 25, 2003, 03:23:51 PM »
Aku saja jer menyakat hangpa... jgn marah aaaaaa...

ICeSoul

• Senior Member
  • Imagineer
    • View Profile
    • ICeSoul web
Hello! Saya orang baru!
« Reply #6 on: April 25, 2003, 06:39:13 PM »
hi, welkam to pergh!
nak bincang pasal anime ke manga ke p kat bhg komiks tu, aku nak bincang kat sini pun taklarat... luas wooo dunia komik ni.

]angel? ko ni yg buat website ada weblog tu ke? yg main theme dia kaler pink2 tu? sori kalau salah orang :D                    

Elflezza

• Newbie
  • *
    • View Profile
Hello! Saya orang baru!
« Reply #7 on: April 25, 2003, 09:33:03 PM »
Hai....
Hai..Hai....Kabare...peminat komik sumer...hmm..ni nak tau pasal perkembangan manga baru..manga dari Nihon...er,ader sesaper tahu komik jepun terbaru yang best-best dikeluarkan atau dijual kat malaysia..yang  ter'LATEST?? :D

Sayonara and salam perkenalan buat senior Pergh.com  :*                    
\"Anime R US\"

zaidi

• Newbie
  • *
    • View Profile
Hello! Saya orang baru!
« Reply #8 on: April 26, 2003, 11:13:44 AM »
apa habaq pergh                    
best of the best

Matrush

• Full Member
    • View Profile
Hello! Saya orang baru!
« Reply #9 on: April 26, 2003, 12:05:44 PM »
waras.. wellcome, wellcome                    

darkkiller

• Full Member
    • View Profile
    • http://www.zanphotodesign.com
Hello! Saya orang baru!
« Reply #10 on: May 03, 2003, 03:01:51 PM »
Selamat datang..memang ahh...harga komik sekarang dah mahal sehh..tak mampu aku nak beli...bayar duit tambang bas pun tak cukup...errkkk                    
zanphotodesign.fotopages.com

sinz

• Full Member
  • renz @ vl
    • View Profile
Hello! Saya orang baru!
« Reply #11 on: May 03, 2003, 04:38:56 PM »
cocklea ] banyak gak komik yg kau baca yek.. er.. pompuan ke ni? (kura2 dlm perahu :) )                    
eh eh ade custom title rupenye :3

Adlina aka Angel

• Junior Member
  • **
    • View Profile
    • http://www.daisukidayo.net
Hello! Saya orang baru!
« Reply #12 on: May 03, 2003, 04:40:11 PM »
hmmm, manga ker. Tak tau plak nak bincang yang mane ek, banyak sangat manga nih tapi yang paling minat skali adalah Sailor Moon, Paradise Kiss, Love Song, Clover, Cinderella, Juline, Wish, Chobits, Marmalade Boy, Kare Kano, Ragnarok, Angelic Layer, Magic Knigh Rayearth, Peach Girl, Pokemon (anak sedara aku punyer, tumpang baca skali  :D ), Gundam Wing, Cardcaptor Sakura, Childhood's End. Ini adalah sedikit sebanyak collection aku. Nak post sumer kat sini memang letihlah tangan.

WAAAAA!!!!!! Sumer tu Adlina punye fav animanga terutamanye Magic Knight Rayearth, CCS, Clover, blah(x10). CLAMP punye works best~

Neways, welkam :D